BİNDER MARKASININ ENDÜSTRİ ALANINDA Kİ CİHAZLARI YETKİLİ TÜRKİYE TEMSİLCİSİ OLARAK  SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETİNE SUNUYORUZ..

ÜRÜN GRUPLARI:

*KURUTMALI VE ISITMALI ETÜVLER (ED-ED-S-FD-FED-FP-M)

*VAKUMLU ETÜVLER(VD-VDL)

*ULTRA DÜŞÜK SICAKLIKLI DERİN DONDURUCULAR(UFV)

*İKLİMLENDİRME KABİNLERİ(KMF)

*SİMÜLASYON VE TEST KABİNLERİ(MK-MKF-MKT-MKFT)

 

 
 

An-ka Analiz, 30 yıldan bu yana uzmanlık alanı içerisinde olan laboratuvar teknolojilerinin yanında bünyemize yeni dahil olan BİNDER GmbH İNKÜBATÖR ve Etüvler sizlere ulaştırıyor.

 
 

BINDER sıcaklığı, iklimi ve çevre simülasyon odaları modern laboratuvarların merkezidir. Bilimsel ve endüstriyel alanlarda en yüksek talepleri karşılamak için tasarlanan bu ürünler biyolojik, kimyasal ve fiziksel çevresel koşulların doğru simülasyonunu sağlar. En son teknoloji ve öncü yeniliklerle BINDER, müşteriye gerçek katma değer sağlayan ürünler geliştirmektedir. Uzmanlığımızı ve en geniş yelpazedeki proje ve süreçleri en iyi şekilde desteklemek için araştırma tesislerindeki dinamik, günlük çalışma gereksinimlerini hissediyoruz. Sonuçta amacımız insanların sağlığına, yaşam kalitesine ve güvenliğine katkıda bulunmaktan başka bir şey değildir.

 

En yeni ürünler - Almanya'da üretilmiştir, BINDER tarafından üretilmiştir.

Her yıl küresel olarak tedarik edilen 22.000 serisi üretim makinesi ile aile şirketi BINDER, şimdi çevre simülasyon odaları konusunda önde gelen uzmanlardan biridir. Tuttlingen'deki Alman sitemizde 30 yılı aşkın bir süredir üstün teknoloji, birinci sınıf tavsiye ve örnek hizmeti birleştiren premium ürünler geliştirdik ve ürettik. Bu üç faktör, logomuzu oluşturan üç kırmızı üçgenle sembolize edilir - ve müşterilerimiz, yaptıkları çalışmaların olağanüstü sonuçlarıyla her gün faydalarını takdir ederler.