An-ka Analiz, 30 yıldan bu yana uzmanlık alanı içerisinde olan laboratuvar teknolojilerinin yanında bünyemize yeni dahil olan AIRSOAP YENİ NESİL HAVA TEMİZLEYİCİ ürününü  sizlere ulaştırıyor.

 

AIRSOAP YENİ NESİL HAVA TEMİZLEYİCİ

 

      Fısıltı kadar sessiz ve ultra düşük enerji tüketimi.

 

 

AirSoap Hava temizleyici AirSoap, HEPA filtrelerinin yapamadığı en küçük virüsleri bile öldüren ve yakalayan devrim niteliğinde yeni bir hava temizleyici teknolojisidir. Havadaki virüslerin% 99.99'unu * öldürdüğü kanıtlanan AirSoap, maliyetli HEPA filtreleri yerine yıkanabilir ve yeniden kullanılabilir toplama plakaları kullanır. AirSoap, sağlığınız, cüzdanınız ve gezegeniniz için en iyi seçimdir.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AirSoap’un ™ Elektrikli Rüzgar Teknolojisi ™ bakterileri ve virüsleri öldüren ve havadaki parçacıkları polarize eden yüksek enerjili bir plazma alanı oluşturur. Bakteriler daha sonra filtresiz bir grafen sisteminde toplanarak, geleneksel filtre tabanlı hava temizleyicilerin sağlayabileceğinden daha temiz ve daha sağlıklı bir hava elde edilir. * AirSoap'un 14 nm'ye kadar parçacıkları yakaladığı onaylanmış olsa da, henüz test için mevcut olmadığı için SARS-COV-2 (COVID-19'dan sorumlu patojen) üzerinde özel olarak test yapmadık. Bununla birlikte, AirSoap test edilmiş ve daha da küçük bir virüsün (Influenza A-H3N2)>% 99.99'unu öldürdüğü kanıtlanmıştır.

 

-HEPA'nın yapamadığı en küçük virüsleri bile öldürür ve yakalar. 

-Artık pahalı yedek filtreler yok. 

-Yıkanabilir toplama plakaları paradan ve çevreden tasarruf sağlar. 

 

HEPA Filtrelerinin Yapamayacağını Bu Filtreler Yapar.

 

Geleneksel hava temizleyicileri, yalnızca 300 nm'ye kadar olan parçacıkları yakalayabilen HEPA filtreleri kullanır. Bu bir sorun teşkil etmektedir çünkü Koronavirüsler (CoV-2 -120nm) ve İnfluenza (İnfluenza A 80-120nm) gibi bazı virüsler, filtrenin yakalayamayacağı kadar küçüktür. AirSoap’un yeni Elektrikli Rüzgar Teknolojisi, 14nm kadar küçük parçacıkları yakalayabilir!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ELEKTRİKLİ RÜZGAR TEKNOLOJİSİ

 

Elektrikli rüzgar teknolojisi Electric Wind ™ teknolojisi, bakterileri öldüren ve havadaki parçacıkları polarize eden yüksek enerjili bir plazma alanı oluşturur. Yıkanabilir, yeniden kullanılabilir grafen toplama plakaları daha sonra polarize parçacıkları havadan 14 nm'ye kadar (herhangi bir virüsten daha küçük) uzaklaştırır.

 

 

 

fırın içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

 

 

 

AirSoap ve HEPA filtreleri 

 

AirSoap’un Electric Wind ™ teknolojisi, geleneksel HEPA tabanlı hava temizleyicilerden daha güçlü, etkili ve ekonomiktir. HEPA sistemleri, maliyetli yedek filtreler gerektirir ve fazla mesai verimliliğini kaybeder.

 

 

 

pencere içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

 


HEPA filtreleri kirleticileri kolayca hapseder ve düzenli olarak değiştirilmezlerse evde bakteri ve filtrelerin kendisinde küf oluşumundan kaynaklanan ek kirliliğe neden olabilir. AirSoap, daha güvenli, daha saf hava için yakalanmadan önce mikropları temizlemek için Elektrikli Rüzgar Teknolojisini kullanır. Filtre değişimi gerekmez.

AirSoap, zaman içinde binlerce değiştirme filtresi maliyetinden tasarruf etmenizi sağlayabilir. AirSoap’un toprak dostu teknolojisi, zararlı fiberglas malzemeden yapılmış savurgan filtreler yerine, binlerce kişiyi kurtarırken havayı daha etkili bir şekilde temizlemek için yıkanabilir, yeniden kullanılabilir, grafen toplama plakaları kullanır.

 

kahve, iç mekan, koltuk içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

 

 

Fısıltı Kadar Sessiz

 

metin, elektronik eşyalar içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

 

 

AirSoap’un Electric Wind ™ teknolojisi, havayı bir filtreden geçirmeye çalışmak yerine mikropları yakalamak için elektriği kullanarak enerji açısından son derece verimlidir. Bu sistem, fanı karşılaştırılabilir filtre tabanlı sistemlerden daha yavaş ve daha sessiz döndürürken daha fazla hava akışına izin verir. AirSoap, aynı miktarda havayı işlemek için yarıya kadar enerji kullanır ve müşterilere mikrop ve alerjen azaltma için daha sağlam ve etkili bir sistem sağlar.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Oda boyutlarını şu boyutlara kadar işler: Ortalama olarak 40 m2 

Ozon emisyonu: <10 ppb 

VOC kaldırma oranı:% 99 

Hava partikül sensörü: PM2.5 

CADR derecesi: 200 m ^ 3 / h 

Maksimum gürültü seviyesi: 58 ba 

Min gürültü seviyesi:33 dB 

Boyutlar Yükseklik: 53,50 cm 

Genişlik: 26,04 cm 

Derin: 26,92 cm