İçerik Detay

 

Optik ve Elektrik Instrument Co, COIC marka ürünlerin dağıtımı da yılda binlerce optik mikroskobun üretim sonrasında dünyanın 50 farklı bölgesine dağıtılmaktadır.

 

50 yılı aşkın tarihi boyunca optik mikroskopları yapma,üretme ve  eski mevcut kurumlardan alınan bilgiler doğrultusunda Chongqing Optik Enstrüman Factroy özellikle yeni teknolojilerin uygulanması konusunda imalat teknikleri araştıran yenilikçi bir toplulukdur.

 

1950 yılında profesyonel mühendis kadrosu ve mükemmel bir işçi kapasitesi ile kurulan ve gelişmekte olan yeni ürünlerini piyasaya sunan COIC kendi alanında lider firma konumunu almıştır. ,

 

Sekizinci beş yıllık planlama döneminde Top Enterprise olarak 1995 yılında COIC teknolojisi ve üretim tekniklerinin başarısından dolayı birçok ödüle layık görülmüştür.

 

Dokuzuncu beş yıllık planlama sürecinde ise, iki farklı üretim hattı ile ,

 

*Biyolojik Mikroskop

*Metalurjik Mikroskop

*Stereo Mikroskop

*Ters Tip Mikroskop

*Bilgisayar Kontrollü Görüntü Transfer Sistemleri

*Okuler,Objektif,Tabla Mikrometresi ve çeşitli Mikroskop aksesuvarları üretimine geçildi.

 

COIC in en rekabetçi ürünü olan ters biyolojik mikroskoplar pazara başarı ile sunulmuş,kullanıcılar tarafından takdir edilmiştir. Amaç mikroskop altında ki dünyayı en mükkemmel bir şekilde,minimum fiyat garantisi ile sunabilmek ve maksimum müşteri memnuniyetinden ödün vermemektir.