İçerik Detay

 

 

 

HİZMET

 

Smeg ulusal ve dünya pazarlarına yayılmış uzman teknik servis merkezleri aracılığıyla ürünlerin kullanım ömrü boyunca müşteri ihtiyaçlarını karşılar. Montaj, test ve personel eğitimi doğrudan Smeg tarafından gerçekleştirilir. Her türlü ihtiyaçlarınız için kalifiye yardım almak üzere ücretsiz çağrı merkezini 24 saat arayabilirsiniz. Smeg güvenilirliği 5,000 m2 depodan satış sonrası hizmet ve basitleştirilmiş komple web yönetimi (Smeg Tech) sayesinde 24 saat içerisinde yedek parça teslimatı anlamına gelir.

YENİLİKÇİLİK

 

En modern ekipmanlarla desteklenen ve sektör uzmanlarıyla işbirliği içerisinde çalışan uzman tasarımcı ekibi ile en yeni direktif ve yönetmeliklere uygun yüksek kaliteli ürünler tasarımlamaktadır. Smeg’in hedefi yeni cam ürünleri yıkama makineleri serisinin tasarımında sektöre öncülük yapmak ve standartları belirlemektir.

KALİTE

 

Profesyonel cihaz üreticileri tesadüfi doğaçlama yöntemiyle çalışamaz. Hem Smeg, hem de müşteriler için kusursuz yıkama ve dezenfeksiyon vazgeçilmez önem taşır. Smeg İtalya ve bütün dünyada monte edilen on binlerce makinesiyle laboratuar kullanımına yönelik cam ürünleri ve malzeme yıkama işlemleri alanında en yüksek standartlarda profesyonel ürünler serisini tasarımlamamızı sağlayan güçlü ve kapsamlı deneyimiyle haklı bir gurur taşımaktadır. Smeg ISO 9001:2000 ve ISO 13485:2004 kalite sertifikalarına sahiptir.

GÜVENİLİRLİK

 

Smeg’in bütün ürünleri günümüzde piyasada bulunan en kaliteli malzeme ve en iyi parçalar kullanılarak üretilir. Smeg özellikle kullanılan çeliğin özenli seçimi ve kalifiye bir şekilde işlenmesi açısından benzersizdir. Smeg ayrıca üretim hattının sonunda bütün ürünlerini 100% detaylı bir kalite sistem testi ve ardından da makinenin 10 yıllık kullanım simülasyonuna dayalı istatistik kalite kontrolünden geçirmektedir. Smeg laboratuar malzemeleri alanında yirmi yılı aşkın bir süredir büyük ulusal ve uluslararası dağıtımcıların güvenilir bir ortağı konumundadır.

 

 

                                              SERVİS, TEKNOLOJİ VE GÜVENLİKTE YİRMİ YILLIK GEÇMİŞ

 

 

 

MİSYON

VİZYON

 

 

Müşterilerimiz kusursuz performans, verimlilik ve olası en yüksek güvenilirliğe dayalı profesyonel çözümler bekleyen son derece hassas kurumlarda çalışmaktadır. Misyonumuz bu tür çözümler sunmak ve güvenlerini kazanmaktır.

Bu sektörde çalışanlar her zaman en yüksek performansı bekler. Sorumluluk ve uzmanlıklarının bilincinde olarak en iyiden daha azına asla tolerans göstermezler. Kullandıkları cihazların profesyonel performansın ayrılmaz bir parçası olduğunu bildikleri için başarı ve kişisel tatminleri de bu cihazlara dayalıdır. Kusursuz performans, benzersiz sonuçlar ve en üst düzeyde güvenilirlik sunarak bu profesyonellerin huzurlu çalışmalarını sağlıyoruz. Bu sonuçları elde etmenin ve mükemmellik düzeyini korumanın hiç de kolay olmadığının bilincindeyiz. Bunun için araştırma, teknoloji, yenilik, yaratıcılık, hatasız müşteri hizmetleri, kişisel sadakat ve bağlılığa sürekli yatırım yapılmalıdır. Smeg olarak kendimiz ve iş ortaklarımız için belirlediğimiz ve müşterilerimize sunduğumuz standart budur.

 

 

 

                                             SMEG YIKAMA MAKİNESİNİ TERCİH NEDENLERİ

 

 

ÇOK ÇEŞİTLİ AKSESUARLAR

OTOMATİK YIKAMA

ATIK SU AYIRIMI

 

 

 

Smeg kimya, ilaç ve petro-kimya laboratuarlarına yönelik cam ürünlerin yıkanmasında AISI316L veya 304 sınıfı çelik ve kimyasal işlemler ile ısıya dayanıklı malzemeden yapılan çok çeşitli raylı raflar ve aksesuarlar sunar. Çeşitli aksesuarların seçim ve kombinasyonu yıkanacak cam ürünlerin türüne ve miktarına bağlıdır. Aksesuarların kolaylıkla değiştirilebilir olmalarını sağlamak için ürünlerin biçim ve ölçülerine özellikle dikkat edilmektedir. Su girişleri kapı kapandığında içerideki kurutma hava kanallarına otomatik olarak bağlanır. Bütün aksesuarlar ölçüler açısından çeşitli modellerle uyumludur.

Smeg cam ürünleri yıkama makinelerinin tam otomatik çalışması hem kusursuz, kontrollü ve tekrarlanabilir sonuçlar, hem de son derece yüksek performans kalitesi sağlar. Otomatik yıkama sayesinde mükemmel sonuç elde edilir ve hata marjı minimuma indirilir. Eksiksiz ve verimli yıkama en karmaşık ve hassas malzemeler için bile kusursuz sonuçlar ve etkili dezenfeksiyonun garantisini oluşturur. Böylece malzemelerin zarar görme riski ortadan kaldırılarak sonuçta daha uzun bir kullanım ömrü sağlanır ve mükemmel kurutma garanti altına alınır.

Smeg modelleri atık su ayırma sistemiyle donatılabilir. Bu yolla potansiyel kirletici maddelerle dolu atık su, minimum düzeyde kirletici içeren durulama suyundan ayırılarak normal kanalizasyona boşaltılabilir.

 

 

 

DEZENFEKSİYON

 

KONTROLLÜ DETERJAN BESLEME SİSTEMİ

PROGRAMLANABİLİR YIKAMA DEVİRLERİ

 

 

 

Smeg dezenfeksiyon makineleri karmaşık ve hassas cihazların kusursuz yıkama ve etkili dezenfeksiyonunu garanti altına alır. GW3060 ve GW4090 modelleri otomatik olarak yeniden eklenen yumuşatıcı ve her aşamada temiz su kullanımına dayalıdır.

Yıkama verimliliği her şeyden önce deterjanın doğru kullanımı ve işlemden geçirilen materyali nötrleştirme aşamalarına dayalıdır.

 

GW3060 ve GW4090 modelleri bir tanesi yıkama aşamasında alkalin deterjan, diğeri ise nötrleştirme aşamasında asit bazlı nötrleştirici besleyen iki ayrı peristaltik pompa içerir. Her pompa doğrudan kullanılan ürün haznesine yerleştirilen bir seviye sensörü ile donatılmıştır. Makineler 4 faklı katkı maddesi besleyebilecek şekilde tasarımlanmıştır. Sıvı alkalin deterjanlar, yeni enzim-bazlı deterjanlar veya asit-bazlı nötrleştiriciler, kostik soda, dezenfektanlar ve/veya köpük giderici katkı maddeleri kullanılabilir. Enjeksiyon noktası ve katkı maddesinin miktarı program hafızasına saklanır.

Yeni nesil Smeg dezenfeksiyon makinelerinin en önemli özelliği gerçekleştirilen her işlemi kontrol eden ve (yedek sistem aracılığıyla) makine tarafından işlemden geçirilen bütün bilgi akışını izleyen 4 mikro işlemcili ultra modern kontrol sistemidir. Bütün GW serisi çok fonksiyonlu zar klavye üzerinden veya USB, RS232 veya LAN bağlantıları ve WD-TRACE®  tescilli yazılımı aracılığıyla doğrudan bilgisayardan bütün yıkama parametrelerini programlama olasılığı sunar. Uygulama süreleri, işletim sıcaklığı, katkı maddesinin miktarı, aşama sayısı gibi önemli parametrelerin hepsi ayarlanabilir. Kontrol işlemlerine erişim dört kullanıcılık parola sistemiyle korunur.