İçerik Detay

 

An-ka Analiz, 27 yıldan bu yana uzmanlık alanı içerisinde olan mikroskopi teknolojilerinin yanısıra bünyemize yeni dahil olan VAT ile vakum sistemlerinde kullanılan vakum VALFLERİNİ sizlere ulaştırıyor.

 

VAT VAKUM VALFLERİ HAKKINDA

VAT - ileri teknolojilerin kilit etkinleştiricisi

 
VAT, yüksek performanslı üst düzey vakum valfleri, çok valflı modüller, kenar kaynaklı körükler ve ilgili katma değerli servislerin lider geliştiricisi, üreticisi ve tedarikçisidir. Merkezi, Haag, İsviçre'de bulunan Grup, dünya genelinde yaklaşık 1.200 kişiye istihdam sağlamaktadır. VAT, Haag, İsviçre, Penang, Malezya ve Arad, Romanya'daki üretim tesislerinin yanı sıra yerel müşterilere hizmet veren Tayvan, Xinwu'daki bir tesisten oluşan bir üretim alanına sahiptir.
 
VAT'ın ürünleri ve hizmetleri çoğunlukla yarı iletken, ekran ve güneş paneli imalatında olduğu gibi çok çeşitli endüstri ve araştırma uygulamalarında da kullanılmaktadır.
Üç bölüm olarak Valf, Küresel Hizmet ve Endüstri olarak yapılandırılmıştır.
 
VAT'ın müşteri odaklı faaliyetleri, Amerika, EMEA, Asya ve ROW olmak üzere dört bölgede düzenlenmiştir. Her bölgede, müşterilerin en üst düzeyde profesyonel danışmanlık, alıntılar ve hizmet almalarını sağlamak için satış, servis ve mühendislik desteği bulunmaktadır.
 
Geçtiğimiz 50 yıl boyunca VAT sürekli yeniliğe ve kaliteye ve güvenilirliğe odaklanan vakum valflerinde küresel bir liderlik pozisyonu oluşturmuştur. Güvenilirlik sadece ürünlerimizi değil, müşterilerimizle kurduğumuz ilişkileri de ifade eder.
 

Temel yetkinlik

 
Şirket 1965 yılında kurulduğundan beri VAT, vakum valf teknolojisine odaklanmış durumda. Vakum valfleri alanında müşterilerimiz için dünya çapındaki en iyi ortak olmak bizim sorumluluğumuz olarak kabul edilmektedir.
 
Vakum valf teknolojisi en çok aşağıdaki alanlarda kullanılır:
 
  • Yarı iletken ve düz ekran imalatı
  • Cam ve alet kaplama
  • Metalurji, yüzey analizi
  • Yüksek enerji fiziği
  • Sinkrotronlar
  • Lazer teknolojisi
  • Güneş teknolojisi
  • Uzay seyahat simülasyonu
 
 
Bu çok sayıda uygulama, geniş bir vakum yelpazesi gerektirir. VAT 1000'den fazla standart ürün ile iş dünyasının en geniş ürün yelpazesini sunabilir. 
Ayrıca özel valfler ve entegre valf sistemleri üretmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.