İçerik Detay

 

An-ka Analiz, 25 yıldan bu yana uzmanlık alanı içerisinde olan Vakum teknolojilerinin yanısıra bünyemize yeni dahil olan Anest Iwata ile Vakum Sürecinde kullanılan kuru tip Scroll Pompaları sizlere ulaştırıyor.

 

Gelin Anest Iwatayı birlikte tanıyalım...

 

Boyama ekipmanları, anahtar teslimi kaplama sistemleri, hava kompresörleri ve high-end kuru vakum pompaları konusunda uzmanlaşmış bir lider üreticisi Japonya'da ANEST IWATA Corporation'ın Kuzey Amerika iştiraki olarak ANEST IWATA.

dünya çapında operasyonu kapsamında yenilikçi, state-of-the-art teknolojileri ve hizmetleri ile Kuzey Amerika endüstrilerin derece gelişmiş ihtiyaçlarını aşmak için çaba bizim Kuzey Amerika merkez içinde iki pazar belirli bölünmeler var.

Anest Iwatanın 2 alanı vardır:

ANEST IWATA Hava Mühendisliği:

Anest Iwata Hava Mühendislik A.Ş. hava kompresörleri, vakum pompaları ve ilgili ürünlerin üreticisidir. Biz ilaç, gıda ve içecek, Ar-Ge ve endüstriyel gibi sektörlerde çeşitli içine yağsız hava kompresörleri sağlamaktadır. Biz bir hava gibi yarı iletken / elektronik, üniversiteler ve araştırma enstitüleri gibi çeşitli üst düzey sektörlerde kullanılan kuru kaydırma vakum pompası soğutmalı geliştirmek için dünyada ilk.

ANEST IWATA USA, Inc:

ANEST IWATA dünyada boya tabancaları lider üreticisidir. ANEST IWATA Asya'da yüksek kaliteli endüstriyel püskürtme ekipmanları pazarında fazla yüzde altmış yakalanan ve belirli Asya ülkelerinde yüzde seksen üzerinde sahip olmuştur. Kuzey Amerika pazarına ANEST IWATA bitirme ekipman tek ithalatçısı boyama ekipman ve anahtar teslimi kaplama sistemleri konusunda uzmanlaşmış olarak biz tanıtmak ve dünyanın en etkili bitirme ekipmanı üretmeye devam.

Detaylı bilgi için http://www.anestiwata.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

KURU SCROLL VAKUM POMPALARI