İçerik Detay

An-Ka Analiz 1989 yılından buyana Türkiye genelinde bayileri ve kendi pazarlama mühendisleri ile temel laboratuvar cihazları ve endüstriyel uygulama konulu cihazlar konusunda hizmet vermektedir. .Kendi alanlarında dünyaca lider markaların kaliteli sorunsuz güvenilir ürünleri An-Ka kalitesi ve tecrübesi ile ülkemiz pazarında hizmetinize sunulmaktadır.

 

An-Ka Analiz Ar-Ge,kalite kontrol ve imal usulleri konusunda ihtiyacınız olan en uygun cihazları tamamı uzman mühendislerimizce belirleyip,uygun proje çözümleri ile alternatifli öneriler geliştirir.Sürekli yüksek verim almanız için profosyonel eğitim ve teknik servis hizmetlerine önem verir.Bu bsğlamda hedefimiz maksimum müşteri memnuniyetini en kısa sürede en verimli şekilde sağlamaktır.

 

An-Ka Analiz tarafından satışı ve pazarlaması yapılan tüm ürünlere teknik destek veren teknik servis hizmetleri birimimiz kalitesini Türk Standartları Enstitüsü Teknik Servis Yeterlilik Belgesi ile ispatlamıştır.

 

An-Ka Analiz olarak verimli,nitelikli,kaliteli doğru ürünlerimiz,doğru yönlendirme ,sorunsuz uygulama,sürekli eğitim ve teknik servisimiz ile siz değerli müşterilerimizle işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz

 

 

Saygılarımızla