İçerik Detay

                                                 

    An-ka Analiz, 25 yıldan bu yana uzmanlık alanı içerisinde olan mikroskopi teknolojilerine ve bünyemize dahil olan Dino-Lite ile digital mikroskop Dünyasını sizlere keşfettiriyor.

am7013mt-transparent-small

 DİNO-LİTE HAKKINDA, DİJİTAL MİKROSKOPLAR

Dino-Lite dijital mikroskopları 900x'e kadar büyütmeye sahip ve 5 megapiksel çözünürlükte mikroskobik incelemeler için güçlü, taşınabilir ve zengin özelliklere sahip bir çözüm sağlar. Yüksek kaliteli görüntüleme ve optik özellikleri, zengin özelliklere sahip yazılım ve gelişmiş donanım özellikleri diğer benzer ürünlerden Dino-Lite ürün yelpazesini ayırıyor. Elde taşınabilir dijital USB mikroskobun mucidi olarak Dino-Lite, artık dijital el mikroskopları için endüstri standardıdır ve pazar lideridir. Günümüzde Dino-Lite dijital mikroskobu, şirketler ve dünya çapında binlerce profesyonel için yeri doldurulamaz bir araçtır.banner2 01

150'den fazla farklı model ile Dino-Lite yelpazesi çoklu bağlantı seçenekleri sunuyor: USB, TV ya da VGA, yanı sıra ultraviyole veya kızılötesi gibi özel aydınlatma ve çok sayıda büyütme aralıkları. Geniş bir yelpazedeki standlar ve aksesuarları, ürün serisini tamamlar ve Dino-Lite yelpazesini en zorlu profesyoneller kadar ev kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler sunmasını sağlar. Tüm bu özellikler Dino-Lite dijital mikroskop serisini şunlar için ideal bir çözüm yapar:


> Endüstriyel Denetim: Kalite kontrolü, montaj, tamirat
> Profesyonel: Kolluk kuvvetleri, konferans yardımı, taklit tespiti
> Baskı ve tekstil: kalite kontrol, derinlikli malzeme muayenesi, ölçümler
> Eğitim: fen laboratuvarı, sunum, eğitimbanner5
> Biyoloji (botanik, entomoloji)
> Medikal: kulak, göz, deri/kafa derisi muayenesi ve analizi
> Kişisel: hobiler, koleksiyon belgeleme, tablolar, antikalar
> Ve çok daha fazlası...

Boyutu küçük, ancak işlevsellik dolu. Dino-Lite dijital mikroskop teknoloji harikasıdır.

logo dino tis blue