İçerik Detay

Bu bölümde firma yetkileleri tarafından gerçekleşen röportajlar ve Genel Müdürümüzün çeşitli yayın kuruluşlarına verilmesi adına düzenlenmiş söyleşileri bulabileceksiniz.

Söyleşilerden bazı başlıklar şu şekildedir;

*An-Ka’ nın farkı kalite kontrol ve analiz anlayışı sınırsızdır. An-Ka’ yı farklı yapan, müşteriden önce geniş bakış açısı sunmak ve tehlikeyi gelmeden önleyip, gerekli önlemleri almasını sağlamaktadır. Bu nedenle ‘’Laboratuardaki 3.Göz’’ sloganı An-Ka’ nın farkıdır.

*Yeni teknolojiler her zaman başlangıçta rahatsız edicidir. Fakat kullanıma başlandığında bozulan düzeni yeniden kurmaya hem de daha mükemmel kurmaya başlarsınız. Bu nedenle eski ile yeni yer değiştirirken her zaman doğum sancısı olmuştur. An-Ka’nın misyonu, bu sancıyı mutluluğa dönüşümünü gerçekleştirmektir.

*An-Ka Analiz aynı zamanda bir teknik danışmanlık ve proje konusunda müşterilerine destek olmaktadır. Merkez ofisimiz İstanbul’da olmasına rağmen yurt çapında 40’a yakın bayimiz mevcuttur. Merkez ofisimizde yaklaşık 10 kişi çalışmakta olup, teknik servis ve satış sonrası hizmetlerimiz ile çözüm ortaklarımız mevcuttur.

Temsilcisi olduğumuz firmalar dünya çapında tanınan firmalar olup, ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktayız.