AM73915MZTL Dino-Lite Digital Mikrosop 10-140x-LWD-SMP

Beyaz  Light/LED Tipi - 8  LED Sayısı - Var  LED Açıp Kapama Özelliği - IR cut-filter >650 nm  Infrared Filtesi - Yes (N3C-D included)  Difüzör Durumu - Yok  Emisyon Filtresi - Var  Polarizör - 10-140x  Büyütme Oranı - Yok  Makro Zoom - Standart  Çalışma Aralığı - Cam ve Yansıma Önleyici Kaplama  Lens Tipi - CMOS  Arayüz - USB 2.0  Çalışma Arayüzü - DinoCapture 2.0 (Windows)  Dahil Olan Yazılımlar - BMP, GIF, PNG, JPG, TIF, RAS, PNM, TGA, PCX, MNG, WBMP, JP2, JPC, PGX,  Desteklenen Formatlar - WMV, FLV, SWF  Desteklenen Video For. - DirectShow, UVC  Görüntüleme Standartları - Alüminyum  Materyal - Var  Büyütme Anında Kilitleme - 10.5cm (L) x 3.2cm (D)  Ölçüler - Var  Otomatik Zoom, Okuma, Dahili. Dinamik Aralık (EDR), Dahili. Alan Derinliği (EDOF), Esnek LED Kontrolü (FLC) - Var  Var - Var  Var - Var  Var - Var  Var
6.868,30 TL
Aynı Gün Kargo Tükenmek Üzere Stokta Var Yeni Ürün Hediyeli Ürün

Dino-Lite AM73915MZTL, USB 3.0 bağlantılı Yüksek Hızlı Gerçek Zamanlı serisinde bulunan bir Uzun Çalışma Mesafesi modelidir. Sağlam, kompakt ve göz alıcı metal gövdesinde üstün sıkıştırılmamış görüntü kalitesi ve olağanüstü renkler sunar.


Illxx USB 3High-speedMag 10 140

mag-lock5 megapixel8-leds

Long W distance


USB 3.0 veriyi 5 Gbit/sn'ye (625 MB/sn) varan bir hızla aktarabilen, "SuperSpeed" (SS) adı verilen yeni bir aktarım modunu beraberinde getirir. USB 3.0'a sahip Dino-Lite modelleri, 1280x960 çözünürlükte 45 FPS'ye varan bir görüntü aktarım hızı sunar. SuperSpeed, iyileştirilmiş renk doğruluğu ve görüntü kalitesi de dâhil olmak üzere Dino-Lite Edge Serisi optiklerin tam gücünden yararlanmanıza olanak sağlar.

Dino-Lite AM73915MZTL, 10x-140x büyütme aralığına ve 24 cm'ye varan Uzun Çalışma Mesafesine sahip bir USB 3.0 modelidir. Bu model en son, en yeni optiklere, eşsiz 5 megapiksel sensöre ve Genişletilmiş Alan Derinliği (EDOF), İyileştirilmiş Dinamik Aralık (EDR), Otomatik Büyütmeli Okuma (AMR), Esnek LED Kontrolü (FLC), dâhilî polarizasyon filtresi, tam metal gövde, kapsamlı ölçüm işlevleri, kalibrasyon, değiştirilebilir ön kapaklar ve daha birçok özel özelliğe sahip Dino-Lite Edge ailesinin üyesidir.

EDOF, kullanıcıların otomatik olarak farklı derinliklerde birden fazla görüntü yakalamasına ve bunları net bir görüntüye dönüştürmesine olanak sağlar. EDR daha fazla dinamik aralığa sahip bir son görüntü elde etmek için farklı pozlama seviyelerinde birden fazla görüntüyü otomatik olarak yakalar ve birleştirir. AMR işlevi, Dino-Lite'ın büyütme oranını otomatik olarak algılar ve görüntüler. Büyütme oranı, Dino-Lite yazılımında gösterilir ve yakalanan görüntüyle birlikte saklanır ve ölçüm işlemini basitleştirir.

AM73915MZTL, mevcut en üst düzey Dino-Lite ürünlerinden biridir ve Dino Lite USB 3.0 serisindeki en gelişmiş üründür. Genişletilmiş çalışma mesafesi, yüksek hızlı veri aktarımı, en iyi görüntü kalitesi ve pek çok gelişmiş özellik arayan profesyonellerin tercih edebileceği model budur.

*EDOF/EDR, sadece Windows işletim sisteminde çalışır

 


Popüler Ürünler