Email Listesi
Not: Duyurulardan haberdar olmak için email adresinizi listeye ekleyebilirsiniz.

                                                                                                                                                                   

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI :


 

An-ka Analiz Ltd.Şti.1989 yılından bu güne bir aile şirketi olarak kurulmuş, kurumsallaşmaya doğru giden kendisini her geçen gün geliştiren bir yapı içerisinde büyüyüp gelişmeye devam etmiştir.

 

An-ka Analiz ithalatçı bir firma olup, temsilcisi olduğu firmaların üretim hatlarında ki ürünlerin Türkiye pazarında satışını ve satış sonrası servis hizmetlerini üstlenmektedir.

 

Bu anlamda kendi sektöründe,  en iyisini, en doğru şekilde yapmayı isteyen kurumsal yapı içerisinde aile yakınlığını benimseyen bir politika izlemektedir. Yavaş, fakat dengeli olarak gelişmektedir. Fil adımları gibi yavaş, fakat güçlü olarak büyümek istemektedir.

 

İnsana olan bakış açısıda bu şekilde gelişmektedir.Şirkete değer katmayı hedef seçmiş bireyleri ve bu anlamda kendilerinin ufkunuda genişletebilmeyi gerçekleştirebilme konusunda öz güvene sahip arkadaşları ile büyümeye devam etmektedir.

 

Yüksek performansın zorunlu olması gerektiği bu rekabetçi piyasada çalışanlar da gerekli ödülleri ve sosyal imkanları bu sayede alabilmektedirler.

 

An-ka, çalışanlarından her zaman sahiplenme duygusunu beklemektedir.Bu bağlamda hiçbir zaman menfaatçi duygularla hareket edilmeyip,çalışanların yüksek yaşam düzeylerine ulaşılması sağlanmaktadır.

 

An-ka, bu yolda sağlam adımlarla ilerlemeyi hedef olarak edinmiştir.Çalışanlarda bu bağlılık ile karşılıklı güven duygusunu oluşturarak sadakati ve inancı hiçbir zaman kaybetmemişlerdir.

 

Hedef, inancın ne şekilde olursa olsun kaybolmaması ve bulunduğu konumu arkasındakilerle kat ve kat ilerletmesidir.

 

Değer yargıları bu anlamda büyük önem taşımaktadır.Ticari ahlakı etik olarak çalışanlarıyla benimsemiş bir kurum içerisinde, mutluluğu daim olan insanların, başarıya ulaşmaması için hiçbir neden yokdur.

 

Bu değerlere bağlı kalarak başvurunu formunu doldurabilir, İK departmanımıza gönderebilirsiniz.

 

SAYGILARIMIZLA.

 

An-ka Analiz İnsan Kaynakları Departmanı


Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.