Basında An-ka

                               

 

ANALİZ VE LABORATUVAR TEKNOLOJİLERİ FUARI

An-Ka Analiz Olarak Bizlerde Fuarda Yerimizi Alıcaz, Sizleride Aramızda Görmekten Onur Duyarız.

İleri teknolojiler, gelişmeler, uygulamalar ve know-how... 

İlaç ve sağlık endüstrisinden kimya ve üretim endüstrilerine... Analiz teknolojilerikapsamındaki uygulamalara donanım ve hizmet üreten bütün uzmanlar, konunun Türkiye’deki "teknoloji ve ihtisas fuarında", 2017 Nisan'ında biraraya geliyorlar. Son derece geniş bir sektörel alana yayılan LAB endüstrisi, temel araştırma-geliştirme faaliyetlerinden, ileri teknolojiyle üretilmiş son ürünlere kadar, en gelişmiş know-how ve uygulamaları ile sektör uzmanlarının karşısında olacaklar. Uzmanlar, Analitik ve Laboratuvar alanında eğitimden endüstriye, sağlıktan enerjiye, ürün geliştirmeden üretim proseslerine, Ar-Ge'den kalite kontrole, birbirinden farklı sektörel alanlar için geliştirdiği teknoloji ve bilgi birikimini fuarda çeşitli sergileme, etkinlik ve sunumlar ile aktaracaklar.    

'CBA High Technology Show' konsepti ile Analytech 2017 bu yıl, eşzamanlı düzenlenen iki organizasyon ile daha da güçlü: Cleanroom Exhibition - Temizoda Teknolojileri Fuarı ve Biotech Eurasia - Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı.
Yaşam Bilimlerinin, Biyoteknolojik uygulamaların ve Analiz & LAB sistemlerinin gelişmiş ürün ve teknolojilerini buluşturacak; bu alanda önemli bir network işlevi görecek sektör etkinliğinde endüstriler ve disiplinlerarası etkileşim sağlanacak.

 

"Analitik"
Analytech 2017 sunumları ve sergilemeleri; LAB ortamlarında araştırma, inceleme, proses ve kalite kontrol safhalarının tümü için ileri teknolojileri ve uzmanlık konularını kapsamakta. 
Endüstrinin birçok dalında analiz sistemleri, laboratuvar ortamlarının, üretim ve kontrol proseslerinin temel uygulamalarını oluşturuyor:
Sağlık, İlaç, Kimya, Petrokimya, Gıda, Tarım, Veterinerlik, Tekstil, Kozmetik, Enerji, Çevre, Madencilik, Otomotiv, Elektrik/Elektronik, Havacılık, Yapı ve üretim endüstrileri...
Endüstrilerin araştırma-geliştirme süreçlerinde ve ürün proseslerinde ileri analiz teknolojileri kullanılıyor. Bu teknolojiler, LAB cihazları ve malzemeleri ile birlikte Analytech 2017 sunumlarında ilgili ihtisas grupları ile buluşacaklar.

Ziyaretçi Profili ve Hedefler

LAB ortamlarını kullanan sektör ve endüstrilerin yönetim kademeleri, profesyonel kadroları, analiz ve laboratuvar uzmanları, departman teknik personeli, teknoloji yatırımcıları, Analytech 2017’nin ana ziyaretçi gruplarını oluşturuyorlar:
   
 Meslekler... Uzmanlık alanları...
> Endüstriyel Analiz uzmanları, > Laboratuvar yönetim ve teknik uzmanları, > Biyoteknoloji, Biyoanaliz, Biyoenformatik uzmanları, > Kalite kontrol laboratuvarları, > Ar-Ge yöneticileri ve profesyonelleri, > Üretim/proses uzmanları, > Biyomedikal uzmanları/mühendisleri, > Kimya ve biyokimya uzmanları, > Mikrobiyoloji, moleküler biyoloji uzmanları, > Doktorlar, Mühendisler, Teknisyenler, Akademisyenler, > Endüstriyel bakım uzmanları, > Teknoloji yatırımcıları, > Servis ve danışmanlık birimleri, > Kalite kontrol uzmanları, > Tesis yöneticileri
 

 Sektörler,  Endüstriler...
> Analiz Laboratuvarları, > Medikal Laboratuvarlar, > Medikal teknoloji endüstrisi, > Sağlık tesisleri, > Klinik diagnostik, > İlaç endüstrisi, > Tarım endüstrisi, > Gıda endüstrisi, > Veterinerlik, > Kimya endüstrisi, > Çevre, Su & Atıksu endüstrisi, > Petrokimya endüstrisi, > Madencilik endüstrisi, > Enerji sektörü, > Elektrik & Elektronik endüstrisi, > Çimento endüstrisi, > Otomotiv endüstrisi, > Adli tıp/araştırma uygulamaları, > Kozmetik endüstrisi, > Tekstil endüstrisi, > Yapı endüstrisi, > Üretim endüstrisi, > Havacılık ve Uzay endüstrisi, > Ar-Ge tesisleri, > Laboratuvar cihaz ve malzeme dağıtım-satış sektörü
 

 Kamu Kuruluşları...  
> Üniversiteler > İlgili Bakanlıklar, > Hastaneler, > Halk sağlığı laboratuvarları > Tübitak MAM > Yüksek Teknoloji Enstitüleri, > Tahlil kurumları

 

Expo Analytech sadece bir fuar ve sergi olarak düzenlenmiyor. Yaşam Bilimleri alanında geniş bir hinterlanda yayılan uzman ve profesyonellerin “bilgi ağı” ve meslek platformu olarak fuara odaklanıyor. Sergilenecek ürün ve hizmetlerin, standlarda sunulacak teknolojilerin yanısıra, fuar süresince yürütülecek konferans, toplantı ve teknik sunum ortamları, LAB ve Analitik uzmanlarını bu bilgi ağı çerçevesinde buluşturuyor. Expo Analytech'in mesleki network ortamı, fuar öncesi ve sonrası periyodlar için de Yaşam Bilimleri sektörüne yayınlar, toplantılar ve iletişim kanalları ile hizmet üretmeye devam ediyor.

 

  


Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.