Basında An-ka

 
 
 
 
 
 
 
 
HALL 11 / B 116 Standımıza Bekliyoruz.
 
Türkiye ve Avrasya’nın En Geniş Kapsamlı Kimya Platformu:

7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia 2016 

 

An-ka Ailesi olarak bizde bu fuarda yerimizi alacağız, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Katılımcı ve ziyaretçi istatistikleriyle sektörün dünyaca kabul görmüş ve takip edilen sayılı etkinliklerinden olmayı başaran 

"7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı” Chem Show Eurasia10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında

dünyanın dört bir yanından gelen katılımcı ve ziyaretçilerini İstanbul Fuar Merkezi’nde ağırlıyor olacak. 

 

Kimyasallar, Laboratuvar, Teknoloji... Hepsi bu fuarda! 

 

Özel ve Spesifik Kimyasallar, Genel Kimyasallar, Petrokimya ve Kimyasal Ara Ürünlerin sergileneceği Kimyasallar Bölümü, Laboratuvar, Teknoloji, Test-Ölçüm Cihazları, Yardımcı ve Sarf Malzemeleri’nin sergileneceği Laboratuvar Bölümü, Proses-Otomasyon Endüstrisi, Paketleme, Geri Dönüşüm, Lojistik, İş Güvenliği ve Çevre Teknolojileri’nin sergileneceği Teknoloji Bölümü ve İlaç, Gıda, Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri’nin Sergileneceği "Life Sciences Ingredients” Özel Bölümü ile Chem Show Eurasia, Kimya ile ilgili her şeyi bir çatı altında topluyor.

 

 

İki yılda bir düzenlenen ve her geçen sene daha da güçlenerek yoluna devam eden "7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı” Chem Show Eurasia, 10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9-10-11 ve 12. Salonlarda katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlıyor olacak. Siz de Kimya Sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşmasında yer almak istiyorsanız Chem Show Eurasia 2016’yı kaçırmayın!

 


Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.